niedziela, 25 grudnia 2011

Ciekawostki .

Ciekawostki dotyczące chlopcow :
Zacznijmy od Harrego : jest najmlodszy z zespolu, ma 17 lat, lubi chodzic nago, Harry placze na komediach romantycznych :D, przezwisko Harrego to Hazza, Louis: Harry Styles przyprowadza do naszego apartamentu dużo dziewczyn., Harry miała ''niby'' romans z o wiele starsza  od siebie kobietą ( miala 31 lat ), drugie imię Harrego to Edward.
Teraz czas na Liama : jest uwazany za najbardziej ''ogarniętego'' czlowieka z zespolu ;D, Liam boi się lyżeczek w restauracji mówi że nie wie co się z nimi wcześniej dzialo i jaki ludź ich używal , Liam ma dziewczynę Danielle jest ona początkującą modelką, Liam umie i kocha grać na pianinie, Liam jest pożadny a na dowod tego uwaga uwaga .... prasuję bokserki XD .
No i następny przystojniak czyli Zayn : jest to człowiek ktory jako nieliczny boi się wody, Louis: Zayn tanczy jakis śmieszny taniec kiedy jest napity :D, Zayn jako jedyny pali papierosy z zespolu ale specjalnie dla nas czyli dla fanek zamierza żucic to palenie tytoniu ,bo przeciez nie chcemy żeby pierwszy odszedł z zespołu.
No i mamy Nialla : jako jedyny z zespolu pochodzi z Irlandii , hobbym Nialla jest jedzenie i gra w piłkę nozna, Niall twierdzi że nie jest piękny, ma piekny irlandzki akcent, Na liście 10 najgorętszych facetów na 1  miejscu znalazl się Nial :D ( o tym może zrobie oddzielny post ), Niall gra na gitarze ,
I ostatni przystojny przystojniak czyli Louis:  Jest najstarszy z zespolu ma 20 lat a dokładnie wczoraj skończyl 20 lat .! Tak dziewczyny to prawda Louis urodził się w wigilę ;D, Louis kocha jeść marchewki, Lou (Louis) płacze na komediach romantycznych , Na Louisa mowią chlopaki Lui, Louis ma na drugie imię Wiliam ;D.
Dużo wyszlo tych ciekawostek nieprawdaż .? Ale przynajmniej będziecie miały co czytac ;D Komentujcie i pytajcie o co tylko chcecie ... odpowiem na wszystko przynajmniej sie postaram. Jak coś to jestem dostępna też na mailu : nikola.romanowska@wp.pl ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz